Zomerarrangement ‘Natuurlijk Vincent’


Deze zomer kun je bij het Van Gogh Huis in juni, juli en augustus genieten van een heerlijk zomerarrangement. Ruud en Marieke Hobo nemen je in deze lezing mee door het leven van Vincent van Gogh en zijn voorliefde voor de natuur.

Vincent van Gogh was een groot liefhebber van de natuur. Maar waar is die liefde voor de natuur ontstaan? In deze lezing nemen we u mee door zijn leven met nadruk op de natuur, zijn beleving van de natuur en zijn worsteling om de natuur zo “natuurgetrouw” vast te leggen.

Voor de pauze volgen we Vincent vanaf zijn jeugd in Zundert tot en met zijn vertrek uit Drenthe en aankomst in Nuenen in december 1883.

Na de pauze gaan we het werk van Vincent thematisch bekijken en dan komen er onderwerpen zoals bloemenstillevens, bloeiende boomgaarden en het schilderen van het licht van de sterren voorbij.

Data
Woensdag 18 juni 2025
Woensdag 23 juli 2025
Woensdag 20 augustus 2025

Programma
19.00 uur – inloop
19.30 uur – Aanvang lezing
21.00 uur – afsluiting

Halverwege de lezing is er een kleine pauze. Er is plek voor maximaal 24 bezoekers per sessie.

Tickets
Boek hier uw tickets voor het Zomerarrangement hier.

Vergelijkbare berichten